Про автора

Ігнатенко Вікторія Михайлівна

Доцент кафедри загальної та теоретичної фізики, кандидат фізико - математичних наук

Вікторія Михайлівна у 1981 році закінчила Харківський державний університет ім.. Каразіна, фізичний факультет за спеціальністю Фізик. Викладач фізики. Спеціалізація фізика тонких плівок. Потрібно відзначити, що в ті далекі радянські часи університетів було в десятки разів менше. Так, у Харкові був один університет, а в Сумах – жодного.

Сфера студентських інтересів була досить широкою. Існувало багато наукових і спортивних секцій.

В 1983р В.М. прийшла працювати в Сумський філіал ХПІ, на кафедру загальної та експериментальної фізики старшим лаборантом навчального процесу. Закінчила аспірантуру, захистила кандидатську дисертацію за темою „Дослідження фазових переходів метал – напівпровідник в тонких плівках двоокису ванадію”, яку виконувала в основному в Інституті Спектроскопії Академії Наук СРСР у м. Троїцьку (під Москвою).

Починаючи з студентських років до 1996 року активно займалася спортом, а саме альпінізмом. Здійснила сходження більш ніж на 50 вершин Кавказу та середньої Азії. Має кваліфікацію – інструктор альпінізму. Тепер займається спортивним бриджем, разом із своїм партнером Калінкевичем Миколою Васильовичем була срібним та бронзовим призером чемпіонату України у серед мікстових пар, призером заочних міжнародних змагань.

Цікавиться питаннями природи, будови Всесвіту. Полюбляє гумор та поезію.